PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876242}

Glass Onion: Film z serii "Na noże"

Glass Onion: A Knives Out Mystery
6,6 91 984
oceny
6,6 10 1 91984
6,6 50
ocen krytyków
Glass Onion: Film z serii "Na noże"
powrót do forum filmu Glass Onion: Film z serii "Na noże"

Filmweb poleca+krytycy wysoko oceniana czy nawet na tym portalu musi być wpływ sponsorowanych opini? To już razace opłacanie recenzji (tak jak przy "pierscieniach władzy") powoduje spadek wiarygodności...
Co więc stanowi o byciu krytykiem?
Postacie mdłe, płytkie, Craig marszczy się i gibie byle nie skojarzyć go z Bondem, parę zwrotów akcji ale do połowy nuda, kończy się rzeczywiście jak kłótnia w przedszkolu między dziecmi..mógłbym dalej wymieniać i w ładniejszym wydaniu ale nie chcę mi się ...chociaż...może tyle wystarczy by zostać krytykiem filmwebu

ppspl

Krytycy dostali po kubku od Netflixa i dożywotni abonament. I ty możesz nim zostać. Może jakieś profity z tego będziesz miał i wtedy ocenisz ten filmik na 8 hehe.

ocenił(a) film na 7
ppspl

O nie jak ktoś może lubić coś czego ja nie

ocenił(a) film na 4
ppspl

Pełna zgoda. Dla mnie też ta rekomendacja Filmwebu jest podejrzana. Nie wiem czy Patryk Vega lepszego kryminału by nie zrobił.
Craig tragiczny.

ppspl

Gdybym miał się sugerować ocenami krytyków które są na stronie tego filmu na filmweb to bym go w życiu nie obejrzał i pewnie dzięki temu oszczędziłbym ponad dwie godziny mojego życia na to przeciętne widowisko, najlepiej to określa ocena Pana Hudzika -"Napisałbym wam kto zabił, ale sami zmarnujcie dwie godziny".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones