PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876242}

Glass Onion: Film z serii "Na noże"

Glass Onion: A Knives Out Mystery
6,6 91 984
oceny
6,6 10 1 91984
6,6 50
ocen krytyków
Glass Onion: Film z serii "Na noże"
powrót do forum filmu Glass Onion: Film z serii "Na noże"

Plastikowa cebula

ocenił(a) film na 2

Spodziewałem się czegoś tak słabego jak Śmierć na Nilu i nie zawiodłem się. Mamy green screeny, dekoracje, ale wszystko jest puste w treści. Przez pierwszą godzinę dosłownie nic się nie dzieje. Na noże było słabe, ale przynajmniej było jakieś śledztwo, tutaj jest jakaś nieudana parodia, a czarny bohater jest po prostu kretynem.

Logan87

Zgadzam się w stu procentach. Film jest tak przegadany i nudny, a scenariusz grafomański, że lepiej spędzić dwie godziny gapiąc się na pleśń na ścianie, niż oglądać to 'dzieło'.

ocenił(a) film na 9
Logan87

pan Logan87 może powinien zaprzestać oglądania filmów kryminalnych skoro ich nie rozumie i jest rasistą.

Rozwiązanie

ocenił(a) film na 3
ToNieJaToKtosInny

Nie gadaj że ty serio piszesz, netflix ci zapłacił ze oceniłeś ten film na 10?

ocenił(a) film na 9
Steve111

Oceniłem film na 9 i ta ocena jest widoczna, problem z nazbyt oczywistym rozwiązaniem akcji nie pozwala dać więcej, natomiast skoro nie potrafisz nawet identyfikować liczb w zakresie do 10, nie widząc różnicy między 9 a 10, powinieneś się zabrać raczej za oglądanie programów edukacyjnych dla dzieci i osób z zaburzeniami rozwoju, a nie za ambitne kino

ocenił(a) film na 3
ToNieJaToKtosInny

Ambitne kino i glass onion? Nie nazywaj gniota netflixa (który bije rekordy popularności co odrazu świadczy niezbyt dobrze) ambitnym kinem bo to obraza dla dobrych filmów

ocenił(a) film na 3
ToNieJaToKtosInny

A skąd wziąłeś ten "rasizm", chłopcze?

ocenił(a) film na 9
xiazeluka

Jak zatem zamierzasz uzasadnić wypowiedź "czarny bohater jest kretynem"? Poproszę o przykłady zachowań w wykonaniu "czarnego bohatera" (kimkolwiek on jest) stanowiące objaw kretynizmu. W domyśle możemy założyć że przedmówcy chodziło o "czarną bohaterkę" co nie zmienia nic w tej sytuacji, poza tym że niezdolność do rozróżnienia tudzież zapamiętania płci postaci,rzeczywiście możemy uznać za upośledzenie, niestety nie filmu, tylko komentującego

ToNieJaToKtosInny

Można wyciągnąć kij z dupy i zauważyć, że OP miał ewidentnie na myśli czarny charakter, tylko walnął omyłkę pisarską.

ocenił(a) film na 9
orvaldi

Ciekawa myśl. Czyli twierdzisz że właściwa treść komentarza to *filmowi o rozwiązywaniu intrygi, którego założenie, tytuł, główny wątek fabularny i nazwijmy to plot twist opiera się na tym że rozwiązanie było oczywiste a antagonista - co pada w filmie - to kretyn, typ wystawił 2 ponieważ rozwiązanie było oczywiste a antagonista to kretyn*. Cofam zarzut o rasizm, rasizm to ludzka rzecz, a to jest zwyczajny kretynizm. To jak obejrzeć Powrót Króla po czym wystawić mu 2, powiedzieć "a ja wiedziałem że na koniec wrzucą ten pierścień" i czekać na oklaski

ocenił(a) film na 3
ToNieJaToKtosInny

Tak, jesteś kretynem. Już Ci wyjaśniono dlaczego - bo "czarny bohater" to oczywista wariacja lub błąd zwrotu "czarny charakter". Tak go zresztą scharakteryzował w filmie detektyw.
Po drugie jesteś kretynem dlatego, że za rasizm uważasz nazwanie Murzyna czarnym. Murzyni są czarni - to fakt, a fakty są obojętne emocjonalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones