PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750026}

Ukryte piękno

Collateral Beauty
7,3 106 609
ocen
7,3 10 1 106609
4,0 7
ocen krytyków
Ukryte piękno
powrót do forum filmu Ukryte piękno

Ten film nie jest ani arcydzielem ani niczym co porwaloby tlumay ale jest to jeden z nielicznych ostatnio filmow gdzie bez zadnych wodotryskow czy efektow specjalnych, pokazane jest piekno ludzkiej natury. Caly film jest o zalobie i braku pogodzenia sie z utrata najblizszej osoby. Znow, takich filmow bylo tysiace, generalnie jest to motyw przewodni wszystkich dramatow, ale musze przyznac ze pomysl realizacji jest swietny. Film nie tylko wzrusza ale w bardzo madry sposob pokazuje cos, czego wiele ludzi nie moze zaakceptowac ... czyli jak zyc dalej w obliczu tragedii i co to jest 'collateral beauty', czyli cos co siedzi w kazdym z nas. Druga sprawa, swietnie zagrany film, bardzo dobra sciezka dzwiekowa, film pelen emocji i wzruszen. Nastepny bardzo dobry dramat o tej samej tematyce po Demolition z Jake Gallynhaal

ocenił(a) film na 6
dabram17

Może i jest to typowy wyciskacz łez, fabuła naciągana, ale ja miło spędziłam czas na oglądaniu tego filmu. Nie rozumiem fali krytyki.
Zagrała tu moja ulubienica Kate Winslet i jak zwykle mnie nie zawiodła:) całą resztę tez oglądałam z przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones