Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Ostatni dobry film z jego udziałem to Iluzjonista. Słabo dobiera filmy, albo nie ma ofert.

Aktora się pamięta za mistrzowskie filmy! A nie, za jakieś "Co w trawie piszczy?".
Norton się skończył wraz z czerwonym smokiem. Amen

Garuu

Masz rację. Od końca lat 90 tych do 2006 szedł jak burza, a teraz co film to bardziej nędzny...A szkoda, że taki potencjał się marnuje...

Garuu

Z tym "się skończył" to mocno przesadziłeś. Skończył się np Cuba Gooding jr który od lat gra w gniotach prosto na DVD. Niestety jednak od paru ładnych lat Norton nie zagrał głównej roli w głośnym nagradzanym filmie.Moonrise Kingdom roi się od gwiazd i to piękny film, jednak Edward miał tam 2 plan.

johnyss

Ale za to jaki!!!! Moonrise Kingdom proszę zostawmy w spokoju.Moim skromnym zdaniem powinien zmienić agenta. Facet jest cholernie inteligentny i nie rozumiem dlaczego ratuje beznadziejne filmy... Polecam przelecieć jego filmografie i opinie ludzi... często jest "gdyby nie norton to byłaby lipa" albo "norton czemuś Ty wystąpił w takiej szmirze"...Edziu zmień agenta!!!

peirsol

uwielbiam go, widziałam nawet film w którym gra śpiewającą łajzę (Wszyscy mówią kocham cię), ma swoje wzloty i upadki jak każdy aktor. cieszmy się bo na następne dwa lata ma zaplanowane parę produkcji.

magdalenaliwak

Dobry wiek ma teraz. 40tka to serio dobry czas dla aktora w przeciwieństwie do aktorek. Będzie miał szanse zagrać coś sensownego. Mam nadzieje że te produkcje coś wniosą. A póki co chyba ostatnio został ojcem :)

peirsol

albo zostanie na dniach. z nim nic nie wiadomo nie lubi mieszać innych, szczególnie mediów i fanów, w swoje prywatne życie

peirsol

No właśnie, jeszcze pokaże klasę. Dla wielu 40-60 to najlepszy czas. Zawsze traktowałem go jak nowego Oldmana i liczę, że mnie nie zawiedzie. : )

Troublesome

AAAAA oby nie byl jak oldman, bo skończy dorabianiem w Harrym Potterze :D

peirsol

Omijam to. ; p Jakby nie było - plama na filmografii. Zauważając, że w ostatnich latach zagrał świetne epizody w Księdze ocalenia i Gangsterach. Nie wspominając o mistrzowskiej kreacji w Szpiegu. W dalszym ciągu Gary >>> Edward.

Troublesome

Patrząc na to, jacy jeszcze brytyjscy aktorzy wystąpili w całej serii, nie sądzę, by Oldman traktował rolę Syriusza Blacka jako jakąkolwiek "plamę na filmografii".

peirsol

I gniotach typu Red riding hood.

Garuu

no właśnie. niestety.

Garuu

ogladnij Leaves of Grass

Garuu

Tak się składa, że "Leaves of Grass" to dobry film, w którym Norton dał niesamowity popis, grając dwóch, zupełnie różnych od siebie braci, czyli dwie role w jednym filmie. Po raz kolejny pokazał, jaki wielki ma talent i nie boi się nowych wyzwań. Obejrzyj ten film, zanim zaczniesz krytykować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones