Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Witam.Oglądał ktoś z was Doline Iluzji ? Po obejrzeniu 10 tytułów z Nortonem mogę szczerze powiedzieć, że to mój
ulubiony aktor. Właśnie skończyłam oglądać film o którym wspomniałam na początku i muszę powiedzieć, że nieźle się
zdziwiłam... To tak zupełnie niepodobne do Edwarda, inne niż jego pozostałe role. Nie sądziłam, że zagra w wieku 36 lat
z 18-nastką w jakimś romansie... Też ten film was tak zdziwił ?

Karina97

Nie.

użytkownik usunięty
Karina97

Ale dobrze wypada w rolach takich zaburzonych psychicznie osób.

Karina97

Uwielbiam tego aktora. Jego glos ,gre mimika twarzy! jest super!

Karina97

@Latria taak, to fakt. Zagral jak zawsze rewelacyjnie :D
@troska, ja tez ale to temat o filmie a nie ogolnie o nim :)

Karina97

Filmy ogólnie ma rewelacyjne!-ale chyba zgadasz sie,ze jako aktor (i facet) superi:) jak tu to pominąć?

troska

hehe no pewnie, tez go ubostwiam, pomijajac to, ze jego pierwsza rola (w leku pierwotnym)juz miala nominacje do oscara i ze jest swieetnym aktorem to ma to cos niesamowitego w sobie , czego nie mozna dostrzec na zdjeciach. mimika glos i ten usmiech. zarazem meski i chlopiecy... ;)

Karina97

Dokładnie zgadzam sie z Toba. Wlasnie jestem po seansie ,,25h'' ta jego bródka jest swietna dodaje mu takiej drapieżności-do tego ten jego głos... uwielbiam.Kiedy dokładnie wychodzi z nim nowy film?

Karina97

A nie wiedziałam, czym mnie tak zaczarował... Masz rację "mimika, głos i ten uśmiech, zarazem męski i chłopięcy" to jest tym czym porywa widzów... Rewelacyjny aktor... Filmy, w których zagrał czarująco to "Iluzjonista" i "Malowany welon''... Swoją klasę aktorską pokazał właśnie w "Lęku pierwotnym", "Kręgu Podziemnym" i właśnie w "Dolinie Iluzji" też się popisał...

palinka9999

Nie zapominajmy o Więźniu nienawiści, swoją drogą nieźle przypakował do filmu, całkiem inaczej wyglądał :o
troska The Grand Budapest Hotel ? Ma być w Polsce 6 czerwca. Kurcze już trochę się postarzał...

Karina97

Chodziło mi raczej o,, Osierocony Brooklyn" ale ,,The Grand Budapest Hotel'' ten tez napewno zobacze. Co do jego wygladu...cóż ...
nie kazdy moze byc caly czas piekny i mlody jak my;)(hihi)-tak serio to on zawsze bedzie dla mnie cudny. Dobrze ze istnieje kamera mozna dowoli oglądnąć wczesniejsze produkcje i sie podelektowac! Co do roli w Więźniu nienawiści faktycznie ostro przypakowal ,ale to wlasnie swiadczy ze potrafi sie zmieniac i byc rewelacyjnym aktorem -czyli to o czym pisalysmy wczesniej.

troska

haha swieta racja, choc mimo ze starszy to widac ze to wciaz ten sam Norton :)
a nie wiem kiedy, nigdzie nie moge znalezc info :/ ciekawe czy rzeczywiscie w tym roku jeszcze sie ukarze, bylo by cudownie bo mamy juz grudzien :D
co do ostatniego zdania to mialam wlasnie to na mysli. alez sie rozwinela dyskusja :)

Karina97

miło porozmawiac z kims co ma takie samo zdanie...niestety moi znajomi nie ,,kochają" go ta jak ja :( . A masz moze jeszcze jakiegos ciekawego aktora ,ktory tez jest tak inspirujący(lub chociaz w połowie tak)? I jakiś film godny polecenia?Co do filmu ,,Osierocony Brooklyn" to mysle ze niestety nie bedzie go w tym roku juz ;( -.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones