Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Szczerze, nie chciałam za bardzo oglądać tego filmu, bo bałam się, że mi się nie spodoba, a żyję w przekonaniu, że Edziu wybiera tylko dobre filmy i nie chciałam, by ktoś tę bańkę przebił.
Teraz biję się w pierś - jak mogłam w niego zwątpić?! Bardzo dobry film. Taki słodki :) Chętnie do
niego wrócę. Edziu jak zwykle mnie nie zawiódł.

meganjewell

Miło przeczytać taki wpis. Właśnie zastanawiam się nad tym filmem, ale przez opinie o nim mam te same obawy co Ty kiedyś. To mówisz, że to bardzo dobry film? A jakie inne filmy mogłabyś mi polecić - oczywiście z nim.

Belief

Witam, zazwyczaj nie komentuje nic na filmwebie, ale tutaj sie skusiłam. Uważam że jesli jestes fanem Edzia to ta pozycja jest obowiązkowa, poniewaz w moim mniemaniu jest to film inny niż większośc a Edziu jak zwykle swoją rolą, swoją grą dodaje wielkiego smaku. Jesli chodzi o innych aktorów z tego filmu to bardzo pozytywnie odebrałam rolę Bruca Wilisa którego widzę zazwyczaj w typowych sensacjach, a tu takie zaskoczenie że jednak potrafi dobrze zagrać kogos innego niz agenta walczącego o sprawiedliwośc. :) Inne filmy z udziałem Edwrada, godne polecenia to oczywiście "Fight Club. Podziemny krąg" mój ulubiony film ever, a książka po prostu genialna (równiez polecam przeczytać), "American History x", i najnowszy "Grand Budapest Hotel". Ponoć bardzo dobry jest "Lęk pierwotny" za który otrzymał złoty Glob, aczkolwiek dopiero przymierzam sie by obejrzeć. Miłego dnia. Pozdrawiam. :)

san1986

Bardzo ciesze się, że się skusiłaś :). Ten film już widziałam. Faktycznie film jest inny, specyficzny, ale przyjemny. Ostatnio miałam okazję oglądać tylko filmy w których, Edward stanowczo swoją rolą podciągał film, albo w ogóle tylko on go trzymał. "Podziemny krąg" znam, tak samo "Więźnia nienawiści". Dobre filmy i ciesze się, że koło nich umieściłaś "Grand Budapest Hotel" bo nad nim też się zastanawiałam. Do "Lęku pierwotnego" również się przymierzam. W zasadzie to widziałam większość tych bardziej popularnych z nim filmów i teraz nie wiem, które obejrzeć dalej. A widziałaś może "Iluzjonistę" i "Hazardzistów"? Oba widziałam, ale baaaardzo dawno i jednego nie pamiętam w ogóle a z drugiego tylko Matta Damona :).

A osobiście polecam Ci "Malowany welon" o ile jeszcze nie widziałaś. Kawał dobrego dramatu no i oczywiście jak zwykle Norton trzyma poziom :) Pozdrawiam :)

Belief

Iluzjonistę oglądałam, ale szczerze mówiąc mało co z niego pamietam. "Hazardziści" i "Malowany welon" tych pozycji nie oglądałam, tak więc dziekuję że zamieściłas te tytuły. Masz racje co do tego że Edward często swoją rolą podciąga film jak dla mnie tak było np w Hulku (może dlatego ze niezbyt lubie takie kino), gdyby nie on to by była klapa. ale na szczescie zdarza mu sie nierzadko grac w dobrych produkcjach np w takich jak wymieniłyśmy.
"Hazardziści", "Malowany welon", "Lęk pierwotny".
Mam co oglądać. Dziękuję i pozdrawiam :)

san1986

A "Czerwonego smoka", "25 godzinę" albo "Rozgrywkę" oglądałaś? "Czerwony smok" to dobre kino. Dwa pozostałe filmy trochę nudzą. Ale jak lubisz tego aktora to też polecam obejrzeć w wolnej chwili. Nie nastawiaj się na wielkie kino, ale warto zobaczyć Nortona zwłaszcza to co robi z "Rozgrywce".

Widzę, że też nie pamiętasz "Iluzjonisty" :). To nie świadczy o tym filmie zbyt dobrze. A "Hazardzistów" to może i ja sobie odświeżę :). Raczej miło wspominam ten film choć tak jak pisałam Nortona z niego nie kojarzę. Jakbyś miała jeszcze jakieś z nim filmy do polecenia albo widziała i mogla opisać na co się nastawić to byłabym wdzięczna :). "Hulka" akurat oglądałam i nam takie samo zdanie co Ty :). Gdyby nie on film byłby dnem.
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones