Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

wielki aktor, człowiek wspaniała postać każdy film z nim jest wybitny

atol23

W pełni się zgadzam. Każdy film w którym występuję Edward jest wart obejrzenia.

atol23

Od czasu "Malowanego Welonu" nie widziałem nic poprawnego z jego udziałem (wykluczając "W cieniu chwały", które było nawet niezłe)

Ultor

No niestety muszę się z Toba zgodzić, i "Stone" i "Co w trawce piszczy" były takie sobie, chociaz Norton zagrał w obu bardzo dobrze ( zagrał bardzo wiarygodnie dwóch diametralnie rożnych bliźniaków - tu nie ma się czego czepić ), ale filmy jako całość żadne mecyje. Tych z bieżącego roku jeszcze nie wiedziałam, ale ponoć Moonrise Kingdom ma bardzo dobre recenzje.

kinomanka_1

Jak go uwielbiam, tak uważam, że każdy film po "Malowanym welonie", absolutnie każdy jest po prostu zły. Przez "Co w trawce piszczy" nawet nie zdołałam przebrnąć, a "Stone" zmęczyłam z wielkim trudem. Dopiero tegoroczne "Moonrise Kingdom" daje radę.

strawberryblonde

No niestety - kiepskie były te filmy, aczkolwiek zawsze przyjemnie było na niego popatrzeć :) Do "Moonrise Kingdom" dopiero się przymierzam.

atol23

Bardzo zdolny, dobry aktor, świetny nietuzinkowy człowiek, jego działalnośc pozaaktorska zasługuje na największy szacunek - pełna zgoda, ale z ta wybitnością filmów nie przesadzałabym - jest pare wybitnych, ale były też lepsze i gorsze.

kinomanka_1

w każdym filmie wygląda inaczej;p

BloodyMaja

Ale uważasz to za zaletę czy wadę, bo ja oczywiście za zaletę. :)

Krasawica97

No oczywiście że to jest jego największa zaleta aczkolwiek mi najbardziej podobał się w "Więźniu nienawiści":P mógłby już tak zostać hihi;p

BloodyMaja

Wszędzie wygląda na prawdę świetnie i ten jego urok osobisty!!!!! Zemdleć można :) Ale najbardziej Podobał się w "Iluzjoniście", "Podziemnym kręgu" i "Niesamowitym Hulk'u:. :)
A wam?

Krasawica97

I jeszcze w "25 godzinie", oczywiście. :)

Krasawica97

"Fight Club", "Italian Job" i "Skandalista Larry Flynt", ale kiedy oglądałem "Więźnia Nienawiści" to aż mi ciary po plecach chodziły z jego powodu :D

Ultor

Jak go widzę na ekranie to mnie po prostu podnieta bierze. :)

atol23

Popieram twoją wypowiedz.

atol23

Zwłaszcza w "Dyktatorze" zagrał wręcz wybitnie...

fabcio93

W "Dyktatorze" miał duży dystans do siebie i to jest super. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones