Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Zakładam stowarzyszenie fanów Nortona znane pod nazwą NNB czyli:
NORTON NASZYM BOGIEM :D:D:D Kto chce niech się zapisuje, a ja postaram się (w zależności od tego ile osób będzie chciało się dołączyć) zalożyć stronkę lub bloga naszego stowarzyszenia! ;) Teraz, idąc ulicą, krzyczmy

"NORTON NAZSZYM BOGIEM!!!!!!!" :D
Zapisy w odpowiedziach lub w na mail raveninblack@vp.pl :D:D Zapraszam. W zgłoszeniach podawajcie :
-nick
-gg (jak macie. Jak nie to nie szkodzi ^^)
-mail (jak nie macie to miło by było gdybyście założyli, ale nie koniecznie :))
-dlaczego lubicie Nortona :D (mozna się rozpisać, spodziewam się kilku kartek A4 od jednej osoby :D )
-Ulubione filmy z jego udziałem (nie zdziwię się jak ktoś napisze WSZYSTKIE)
-Czego się spodziewacie po NNB (działalność: np. przybliżenie ludziom jego sylwetki, bo wbrew pozorom nie jest taki popularny :()
-Dlaczego przystąpiliście do NNB

Jeśli spełnisz conajmniej 3 z powyższych warunków jesteś oficjalnym członkiem/członkinią NNB :D:D Zapraszam jeszcze raz!! Zgłaszać się w odpowiedziach albo na mail : raveninblack@vp.pl ;)

Black_Lilith

"Wszyscy mowia:kocham cie"...przed-przed-ostatni film, z udzialem Nortona ktory obejrzalam... zostaly jeszcze 2 i cala filmografia bedzie zaliczona. Tyle roznych postaci, tyle historii, czasem głębokich, innym razem lekkich,,,ale za kazdym razem odczuwa sie satysfakcje po obejrzeniu. On ma tyle twarzy ze nie da rady zeby sie znudzil. "Bogiem...", moze bez przesady, ale napewno kimś waznym dla nas jako przedstawicieli kinomaniakow, dla swiata filmu. Fajny pomysł z tym blogiem :) chętnie sie przyłącze, jesli tylko znajde czas...gg: 941 28 72, a co do pozostalych zgloszeniowych wymagań:P hehe ehhh, ta biurokracja:) to postaram sie nadrobić...pozdrawiam i zapraszam do siebie;)

Black_Lilith

Bogiem? :D Chetnie bym się zapisała, tylko jeszcze nie zwariowałam :P Pozdro :]

Black_Lilith

"NORTON NASZYM BOGIEM" - no niezle...buhehe ;)

abcdefghijk6

No nie!!!!!!!!!!!! Chyba nie mówisz powaznie?
Nortona uwielbiam, ale do czegos takiego jak NNB w życiu sie nie zapisze, to sa chyba jakies kpiny.

abcdefghijk6

No nie!!!!!!!!!!!! Chyba nie mówisz powaznie?
Nortona uwielbiam, ale do czegos takiego jak NNB w życiu sie nie zapisze, to sa chyba jakies kpiny.

Black_Lilith

Zgadzam się. Norton jest absolutnie wspaniały i nie wiem jak można go nie kochać, ale "Norton naszym Bogiem"? Nie, nie. To nie poważne. Poza tym jako osoba szanująca własną wiarę nie będę się w to bawić ;p

Black_Lilith

mogę sie założyć, ze masz nie więcej niż 13 lat.
jak byłam mała też sie bawiłam w takie smieszne rzeczy. tylko podwórkowo, bo internetu wtedy jeszcze nie był w powszechnym uzyciu.

mydeuko

Z całym szacunkiem dla Nortona ten pomysł jest chory!!! Typowy dla dziesięciolatków;/ nie dla mnie te zabawy...faktem jest natomiast, że Norton to genialny aktor.

KoBe_3

No dobra...zgadzam sie, ze to niezbyt madry pomysl .... w sumie to nie chcialam obrazac niczich uczuc religijnych itp. po prostu zle to sformulowalam. Za wszelkie utrudnienia, obrazy uczuc religijnych i doprowadzenie kogos do bialej goraczki przepraszam i dziekuje za te komentarze- sprowadzily mnie na ziemie. Pozdrawiam! :)

KoBe_3

E, nie macie poczucia humoru. Norton Naszym Bogiem!! :D :D

Pozdrowienia

Yorick

hehe niech będzie "bożyszczem" "norton bożyszczem kobiet"...

Black_Lilith

Poczucie humoru? Wg. mnie, żeby do czegoś takiego się przyłączyć trzeba mieć naprawdę chore poczucie humoru :P

Reeze

no to ja mam chore, bo chciałam się przyłączyć :D ale faktycznie z "boga" można by zrezygnować :)

Black_Lilith

masz dobry gust :D tylko zmien nazwe klubu i podejscie (tzn nie mowmy o Bogu, bo to nie o to przeciez chodzi), to wtedy ja sie chetnie zapisze, bo uwielbiam Edwarda Nortona :) a na razie pozdrowienia!
PS Norton jutro ma urodziny, wiec cieszmy sie tym dniem z mysla, ze 36 lat temu urodzil sie najwiekszy aktor w historii holywood! :)

Black_Lilith

Nawet nie wiesz jaki jestem szczęśliwy ,że 6 lat temu założyłaś taki post .Miałem dziś zły dzień wchodzę na filmweb i od razu mam lepszy nastrój naprawdę naprawdę Ci DZIĘKUJĘ ;) . NNB ( wspaniałe chyba sobie to zapiszę na czole) Norton Naszym Bogiem AVE ...

Black_Lilith

Ten klub jest aktualny? Jak tak to ja bardzo chętnie.

Black_Lilith

Lubie Nortona bo jest świetnym aktorem i fajnym człowiekiem z wielką klasą, ale naprawde BEZ PRZESADY ! Nie róbcie takiej dziecinady! Bo wyjdzie na to, że fanami Eda są jakieś nawiedzone siksy z gimnazjum.

Black_Lilith

Zgadzam się, świetny pomysł dla nastolatków ale fani Edwarda to chyba ludzie, którzy na takich stronach jak fan-cluby nie znajdziesz. Ale rozumiem bo Edward jest super. Uwielbiam go od dawien dawna i jest to od zawsze mój ulubiony aktor. 18 obejrzanych filmów mówi samo przez się. ;p A i z tą nazwą to lekka przesada. Uwielbiam go ale do Boga bym go nie porównała.

Black_Lilith

Hej no bez przesady, nie porównuj Nortona do Boga. To znaczy ja wiem, Bóg jest wszechmogący i te sprawy... ale to jeszcze nie oznacza że jest Edwardem Nortonem.

użytkownik usunięty
Black_Lilith

gdybym miał się do czegoś takiego zapisać musiałbym być gejem hyhy.... a pedalstfaniezniesię.
a tak na serio,
o ile Depp i Downey Jr. są moimi ulubionymi aktorami do ról ekscentryków, to Norton dostaje u mnie chyba pierwsze miejsce za grę psycholi. To Bardzo dobry aktor - rola w "The Score " gdzie potrafi grać niesamowicie przekonująco "przygłupa" jaki i złodzieja cwaniaczka, a tu w " Primal Fear " gra niewinnego chłopaczka po czym miażdży finalną sceną. Oglądam jego filmografie trochę do tyłu, ale zaczynam nabierać niesamowitego szacunku dla tego kolesia. Dowodem zbrodni i jego winy będzie też "Podziemny krąg", chyba nie muszę tłumaczyć (niekumatym, schizol - schizofrenik). .... na deser właśnie zmieniłem swoją ocenę "The Illusionist" na 9, w górę of koz.

Zgadzam się absolutnie. Edward w tych filmach, które wymieniłeś wypada rewelacyjnie. Jeśli jeszcze nie oglądałeś to polecam American X History. Kolejna świetna rola.

użytkownik usunięty
carolina8977

oglądałem chyba 3 razy, 2 na pewno :). nie dość, że świetna drażliwa tematyka faszystów, niesamowita metamorfoza głównego bohatera (sceny z realiami więzieniu porażające i okrutne) i dobitne mocne zakończenie - zagrane też wzorowo.

I ja się właśnie dziwię, że tak świetny aktor nie został do tej pory porządnie doceniony.

użytkownik usunięty
Black_Lilith

I jak tam kondycja stowarzyszenia? xD

AdWienc

Dopisuję się obiema rękami. Od lat kocham go miłością czystą , bezgraniczną i beznadziejną. NMM -Norton Moją Miłościa. Nie dość, że dobry aktor, mądry facet, to jeszcze ma to coś w sobie, co naprawdę przyciąga. Nie wszystkie filmy z nim są powalające, ale on sam zawsze trzyma poziom. Pozdrawiam wszystkich fanów tego aktora.Fajny pomysł z tym NNB - skrót mnie po prostu rozwalił, przesympatyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones