Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Czy ktoś jeszcze kocha Nortona za jego talent i kunszt i jednocześnie go nienawidzi za tak małą liczbę filmów w których zagrał? Podczas czytania ciekawostek tu na filmwebie lub na imdb trafia mnie szlag ile ról po prostu odpuścił, a pasował bardziej niż ostatecznie zaangażowani aktorzy, i zagrałby na pewno lepiej. Ten bufon po prostu nie pozwala się oglądać na ekranie. Już nie wspomnę o tym co się dzieje od jakichś 7 lat - kaszanka. Mam ochotę zrzucić na niego bombę atomową. Dlaczego taki aktor siedzi na tyłku i nic nie robi a Matt Damon czy inny Ben Affleck nastukali filmów z 40 czy 50 i radość. Nie zgadzam się na to. Dobry aktor ma grać, zły aktor ma nie grać. Czy to takie trudne? Polecę do NY i przetłumaczę mu to na ryju.

mia199603

Przepraszam za wzburzenie, no ale cholera mnie bierze jak taki talent się marnuje.

mia199603

Może nieco mniej dosadnie się wyrażę, ale ja również odczuwam wielki niedosyt takiego talentu na ekranie!!! Rekompensuje to nam odrobinę w swojej najnowszej kreacji w "Birdmanie". Rola- prawdziwa perełka!!!

mia199603

Dołączam do klubu niezadowolonych. Norton to dla mnie zmarnowany talent, swoje najlepsze role miał dobre kilkanaście lat temu. Teraz gra w takich filmach, których nie chce mi się nawet oglądać. Kochankowie z księżyca i Grand Budapest Hotel to fajne filmy, ale w jego wykonaniu oczekiwałabym bardziej spektaktularnych ról i mam nadzieję, że jeszcze takie zobaczę.

mia199603

Ja tak mam od dawna już się przyzwyczaiłam ze mało gra w filmach, ale i tak go kocham ;). Mam głęboką nadzieję że dostanie w końcu tego Oscara.

Krasawica97

uff, po obejrzeniu Bidmana mogę stwierdzić, że Norton zrehabilitował się w dużej części za te ostatnie chude lata. czekam na więcej takich ról :-)

mia199603

@mia199603
Daj znać jak mu "przetłumaczysz to na ryju". Jestem ciekawa reakcji :)
Z całym Twoim wpisem się zgadzam i podpisuję pod nim.

mia199603

No i dobrze, nie zawsze trzeba dużo grać żeby być wybitnym aktorem. Patrz Daniel Day-Lewis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones