Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 1 tytuł

średnia ocena: 3

Do tej pory nie wiem co on robi w czołówce, w niewielu filmach wystąpił i prawie żadnego nie miałem przyjemności obejrzeć, muszę nadrobić tytuły żeby zrozumieć ten 'fenomen'

nillvo

z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 12 tytułów
średnia ocena: 8,1

A mogę wiedzieć, który film oceniłeś na 3 ? Skoro oglądałeś mało produkcji z jego udziałem polecam Ci Iluzjonistę, Więźnia nienawiści, Lęk pierwotny

ania2710

Ja myślę że to kolejny palant który podpuszcza.

nillvo

z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 17 tytułów
średnia ocena: 7,0

nillvo

zgadzam sie w sumie z jednym,mianowicie jest to bardzo dobry aktor ktory niestety albo gra bardzo malo albo w slabych filmach. zdaje sobie sprawe ze twoj temat to prowokacja ale po glebszym zastanowieniu nasuwa sie refleksja; co on tak na prawde robi na tak wysokim miejscu? za 3 bardzo dobre role [lek pierwotny,american history x i fight club] ? i reszte sredniakow/gniotow?
bardzo utalentowany koles z tym ze ma fatalnego [!] menadzera.

aew4334555

Ja bym tu podpiął jeszcze film "The Score" z 2001 co grał z De Niro

develoop

na dniach mam zamiar to obejrzeć po tym jak przesledziłem sobie filmografie nortona,widzialem większość jego filmów i aż mnie mierzi jak widzę te babole na jego koncie.

aew4334555

Naprawdę? Większość filmów w których grał była świetna, ale u każdego aktora trafiają się gorsze tytuły. Dodałbym jeszcze dobre produkcje, typu: Hazardziści, Czerwony Smok, Królestwo Niebieskie, Iluzjonista (czyli filmy, które otrzymały u mnie 8+).

nillvo

z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 8 tytułów
średnia ocena: 7.7

palalinka

-Lek pierwotny
-Wiezien nienawisci
-Fight Club
-Czerwony Smok
-25th godzina
-Wloska Robota
-Krolestwo niebieskie
-Iluzjonista
-Malowany welon

Czy to sa slabe filmy?

nillvo

26 pozycji średnia 7.6

Widziałem wszystkie filmy fabularne w których wystąpił.

johnyss

Do tego dążę :D

johnyss

23 tytuły, średnia 7,4 :)

nillvo

15 tytułów
średnia 9,4

mój ulubiony aktor ;)

nillvo

Obejrzałam 5 tytułów, średnia ocena 8.6.
Ukochany!!1

nillvo

Z Edwardem obejrzałam 26 tytułów, a średnia wynosi 7,8. Uważam, że zasługuję na 9 miejsce. Jest to mój ulubiony Aktor. Dla każdego zdarzają się dobre i złe role. Polecam "Podziemny krąg" "Iluzjonistę", "Malowany welon", "25.godzinę", "Rozgrywkę",czy "Więzień nienawiści". Na pewno coś sobie znajdziesz :)

nillvo

z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 23 tytuły
średnia ocena: 7,4
chcesz obejrzeć: 1 tytuł masz ulubionych: 1 tytuł

nillvo

Nie wiesz co on robi w czołówce, a widziałeś 1 tytuł, z ciekawości jaki to film? Sądząc po ocenie pewnie jakiś słabszy Dziedzictwo Bourne'a lub Stone.
Norton to znakomity aktor, nie powiedziałbym że miejsce 9 to zasłużone, bo są lepsi, ale praktycznie nie gra w gniotach, większość z jego filmografii to dobre produkcje, znajdzie się też kilka wyśmienitych (Lęk pierwotny, Więzień nienawiści, Podziemny krąg, 25. godzina, Rozgrywka)

nillvo

Z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 27 tytułów
średnia ocena: 6,5

nillvo

Z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 15 tytułów
średnia ocena: 6,9

Krysteek

20 filmów 7.3 top 10 aktor jakieś nieporozumienie chociaż nie mam nic do nie go i go lubię ale to za mało

Ricky79

1, średnia 8. Zgadza się, 10 miejsce. W ilu filmach wystąpił w głównej roli? To Brad Pitt jest na końcu pierwszej setki, Cage'a w ogóle jej nie ma a Norton, choć wydaje się być dobrym aktorem, zajmuje za wysoką pozycję.

nillvo

Z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 15 tytułów

średnia ocena: 6,8

nillvo

Z udziałem tej osoby: 6 tytułów
Średnia ocena 8,1
Masz ulubiony: jeden tytuł : Iluzjonista

nillvo

Nie ma to jak oceniać po jednym filmie, kiepskim pewnie zresztą, a takie się zdarzają nawet u renomowanych aktorów... :D

nillvo

Z udziałem tej osoby: 4 tytuły
Średnia ocena: 9,7
Masz ulubiony: dwa tytuły - Czerwony Smok i Podziemny Krąg.

nillvo

Bardzo pozytywna postać w grupie aktorskiej.
obejrzałeś: 11 tytułów
średnia ocena: 7,7
chcesz obejrzeć: 2 tytuły

nillvo

A ja myślę, że ten 1 film to Incredible Hulk :)
Co do oceny - u mnie mniej więcej tak jak u reszty i polecam to co reszta poleca.

nillvo

Z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 23 tytuły
średnia ocena: 7,2
chcesz obejrzeć: 2 tytuły masz ulubionych: 1 tytuł

nillvo

Z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 22 tytuły średnia ocena: 7,3
chcesz obejrzeć: 2 tytuły
masz ulubionych: 3 tytuły

nillvo

4 tytuły, ocena 5,7

nillvo

nillvo nie wiesz co robi w czołówce, bo jeszcze nie zdazyłes sie przekonac ;)

nillvo

12 tytułów, średnia: 7,6

nillvo

Oglądałam z nim 9 filmów, średnia 8.1. Dla mnie to aktor wybitny i uważam, że w pełni zasługuje na miejsce w pierwszej 15-stce aktorów. Co mnie to obchodzi, że grał w hm... 20 filmach? Gdy inni grali po 40,50... Wolę oglądać te 9 filmów z nim które znam, niż jakieś za przeproszeniem tałatajstwa. Nie ilość się liczy, a jakość, a to co pan Norton pokazuje to najwyższa jakość. Jego filmy są o czymś. Dzisiaj ponownie miałam okazję obejrzeć 'Więźnia Nienawiści' i szczerze tak samo jestem rozwalona jak podczas pierwszego seansu. Norton udowadnia, że spojrzenie może wyrazić więcej niż zbędne słowa. Uwielbiam jego grę, jest wiarygodny. Nie ma z nim po dziesięć filmów rocznie, więc nie zdążył mi się przejeść, w przeciwieństwie do innych aktorskich celebrytów. Polecam Ci obejrzenie" 'Podziemnego kręgu', 'Lęku Pierwotnego' i wcześniej wspomnianego 'Więźnia Nienawiści'. Warto, a wierzyć mi się nie chce, że te filmy nie będą Ci się podobały.

Claudija91

Z udziałem tej osoby:

obejrzałeś: 19 tytułów
średnia ocena: 7,7
chcesz obejrzeć: 11 tytułów

Norton w kazdym filmie, nawet nie wiadomo jak slabym, daje z siebie wszystko. I jak do tej pory nie zdarzylo mi sie obejrzec filmu, w ktorym by slabo zagral.
Jednakze, szkoda, ze w ostatnim czasie albo nie gra, a jak juz gra to w dosyc slabych produkcjach.
Wiec mam nadzieje, ze w najblizszym czasie przyjmie jakas bardziej wyrazista role: niewidomego, psychopaty cos w ten desen.

Swieta trojca Nortona:

1.Fight Club
2.American History X
3.Primal Fear

Mathias_13cool

"Święta trójca" którą nadmieniłeś to jedyne filmy, które póki co obejrzałam z Nortonem, a teraz mam zamiar obejrzeć wszystkie w których wystąpił. Sympatię do jego gry aktorskiej zaszczepił we mnie film "American History X" i mam nadzieję że nie zniknie ona po kilku następnych seansach.

paula_thriller

To w dalszej kolejnosci polecam Ci:
1.Iluzjoniste
2.Czerwonego smoka
3.Wloska robote lub Rozgrywke

Mathias_13cool

"Iluzjonista" to film trochę nie w moim klimacie, więc zostawię go sobie na później, a tymczasem chyba się wezmę za "Rozgrywkę"

nillvo

Z udziałem tej osoby:

obejrzałeś: 12 tytułów
średnia ocena: 8,2

I z niecierpliwością czekam na Osierocony Brooklyn ;)

nillvo

23 tytuły
średnia 7,6

pawlaczzz

6 ulubionych
iluzjonista
malowany welon
25 godzina
podziemny krąg
więzień nienawiści
lęk pierwotny

nillvo

Z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 26 tytułów średnia ocena: 6,4
chcesz obejrzeć: 1 tytuł
masz ulubionych: 3 tytuły

No niestety ostatnimi czasy Edek w marnych filmach grywa, ale Fight Club czy American History X to czysty geniusz.

nillvo

obejrzałeś: 20 tytułów
średnia ocena: 7,0

masz ulubionych: 1 tytuł

Jeszcze nie widziałam najnowszych filmów, kiedyś nadrobię zaległości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones