Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Nie znacie polskiego odpowiednika Nortona?:)

mamameli

Jakoś żaden mi nie przychodzi do głowy, ale kiedyś na ulicy widziałam człowieka, który był identyczny o_O

piyoko

...pobiegłabym za nim...A w jakim mieście?

mamameli

Może troszeczkę naszego Kubicę przypomina ;-) ale tylko troszeczke.........

Priscilla_

Ale chyba nie Roberta.

Morgan_Mortimer_Graff

mnie też nie przypomina Roberta Kubicy. Nie ma takich facetów, szkodaaaa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
butterflysuicide

To prawda temat wkracza na jakies dziwne tory...

mamameli

Zgadzam się. Także bym za nim pobiegła. Bez dwóch zdań. Mój ideał mężczyzny... Niezmiennie od wielu lat :-)

mamameli

mojego wykładowce z ekologii :PP tylko, że on to taka trochę brzydsza wersja Nortona (i żonata), aczkolwiek baaardzo podobny :]

caninha

Szkoda, że żonaty. Mam zasady.Szkoda do kwadrartu:)

mamameli

Marcin Hycnar. Nie wiem czy go kojarzycie. Gra w tym całym serialiku Barwy Szczęścia niejakiego Pawła. Moja mama to ogląda i muszę przyznać, że jak na niego czasem patrzę, to widzę Nortona.

smierc_w_bikini

Noo, ciepło,ciepło. Tylko młodziutki taki. Ale faktycznie coś nortonowskiego w nim odnajduję.

mamameli

Niestety, z pewnością nie jest to talent. ;]

smierc_w_bikini

....w sumie, nie miałam na myśli talentu:)..........

mamameli

Tak sie zastanawiam... cenicie go jako aktora czy obiekt seksualny???????????

Priscilla_

Ja Go cenię jako aktora. Owszem, podoba mi się wizualnie, jest fajny, ale przede wszystkim aktor. Jako obiekt seksualny, to już byłaby drobna perwersja, no bo co to by dało?????

Priscilla_

przede wszystkim jako aktora! jest niesamowity! dopiero kilka lat później dostrzegłam również jego urodę...

Priscilla_

Ja to i to. Jest świetnym aktorem, ale seksapilu i urody także mu nie brakuje. Marzę o tym, żeby go spotkać. Mam nadzieję, że w przyszłości coś z tego wyjdzie.

smierc_w_bikini

Chyba nie widziałaś go w teatrze :/

mamameli

'mam zasady' LOL na bank by cie wzial.buahahahahaha

mamameli

DZIEWCZYNY, DZIEWCZYNKI, I INNE KOBIETKI. JEST SZANSA. Pod filmikiem na yt EDWARD NORTON DOCUMENTARY SRARS [BROADBAND], znalazłam wpis BAREDGA/i, i nasz słodziak podobno ma sobowtóra!:)

mamameli

Ja mam wrażenie, że Ralph Finnes jest do niego podobny, albo na odwrót. Mniejsza z tym wiadomo o co chodzi. Tylko, że Ralph bardziej mi się podoba :-D
A co do sobowtóra - to w szkole średniej w jednej klasie miałam kolegę który wyglądał zupełnie jak on - nie żartuje. Pierwszy film z Nortonem widziałam jak byłam w 1 liceum i od razu zaczęłam szukać podobieństwa między nimi. Na pierwszy rzut oka wygląda jak Edward, jak zagadasz to czar pryska.
Ed jako aktor ok, ale nie w moim typie, kolega z klasy strasznie upierdliwy, chciał iść do zakonu, ale nie wyszło, studiuje historię.
Pozdrawiam

__luthien__

Pokrzepiłeś mnie, dzięki za wsparcie i sympatyczne spojrzenie na temat. Przecież to w sumie zabawa! Edward łączy wiele fajnych cech, nawet nie do końca chodzi o walory fizyczne, ale jest bardzo inteligentny, mądry, zaangażowany społecznie w wiele akcji. Pozdrawiam serdecznie, zaraz obejrzę Ralpha!

__luthien__

z ktorej strony on ci Ralpha przypomina bo wcale nie widze podobienstwa

mamameli

Skoro cienicie go jako aktora to dlaczego szukacie sobowtóra, który wizualnie wygląda jak on a nie dorównuje mu umiejętnościami? Skoro uroda nie jest taka ważna, może panie skupią się na filmach, talencie i przyszłych produkcjach a nie na jego osobie jako obiekt jakiejś fascynacji urodą. Jest przystojny okej. Mi się podoba wizualnie, ale to głupie podniecać się na forum publicznym takimi rzeczami. Sam Norton zapewne też nie byłby zadowolony :) Właściwie to jeden z niewielu tak znanych artystów, którzy by chcieli aby fani się nim nie zajmowali.

Margit_S

A znasz Edwarda osobiście, że tak autorytarnie się wypowiadasz w Jego imieniu? Mam radę- nie bierz wszystkiego tak dosłownie- trzeba cieszyć się i bawić życiem, dlatego też w ramach tego szukamy sobowtóra:) Luz kobieto, luz......:)

mamameli

Hmm nie znam go osobiście, ale czytałam i oglądałam wiele wywiadów, z których wyciągam takie wnioski. I nie wypowiadam się w jego imieniu, mówię tylko jak "mi się wydaje". Jak w całej mojej wypowiedzi. Każdy ma inny sposób na cieszenie się życiem, a że to wolny kraj i każdemu wolno wypowiedzieć swoje zdanie, śmiem stwierdzić, że to jest głupie etc. jak wyżej.

Margit_S

no to się w to nie baw, jak się to Tobie nie podoba. Nie musisz!!!

mamameli

Przecież nawet nie okazałam takiej chęci. Ale nie możesz zabrać mi prawa wypowiadania się. To że godzi to w Twoją osobę to już nie mój problem. No cóż, kończę tę dyskusję bo nie ma ona najmniejszego sensu.

Margit_S

To po co zaczynasz bezsensowna dyskusję, na temat który wydaje się Tobie głupi. "Godzi w moją osobę" - śmieszne, wiesz! Ja mam wielki dystans, nawet do smutasów:)

mamameli

Bo chciałam powiedzieć to co o tym myślę. Zastanawiam się ile razy będę zmuszona to napisać zanim zrozumiesz. Masz dystans do smutasów, a do siebie masz? Bo godzenie w czyjąś osobę tyczy się nie tego dystansu o którym mówisz :)

Margit_S

blebeleblebleble....czepiasz się. Bez odzewu.Słodkich snów!

Margit_S

[... 5 lat później]
Podziwiam Twoją cierpliwość w rozmowie z taką osobą :)

DiKey

5 lat późnej:
dziękuję za przypomnienie mi tej dyskusji! :D
I dziękuję w imieniu nas obu za komentarz, w końcu komuś chciało się to czytać.

Margit_S

Ja też przeczytałam ;D

mamameli

Szymon Majewski, tylko proszę się nie śmiać :).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krolowa_lez

Wcale się nie śmieję, bo Szymon jest bardzo przystojny, nie jest aktorem, więc oceniam Go inaczej niż Nortonka, ale tez mi sie podoba. Podobny na tym zdjęciu,fajna fotka Edka! Dzięki!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

a tak btw mam kolege ktory ma podobny glos do niego i mimike twarzy, rowniez gestykulacje:)

Fajnie masz z tym kolegą:), faktycznie jest trochę podobny do R.C.!

użytkownik usunięty
mamameli

Wcale nie tak fajnie:) Ale ja zamiast sobowtórów wolałabym samego Nortona hyhy

nooooooooooooooooo, ja też bym wolała!!!!!!!!:)

mamameli

Mój kumpel z klasy, jest do niego podobny.

mamameli

A co powiecie o tym aktorze ? --->>>> http://www.filmweb.pl/person/Ryan+Eggold-626008

Jest podobny ? moim zdaniem tak ! :-)
Np. tutaj ma w sobie sporo z Nortona :

http://www.e4.com/90210/pictures/ryan.html?decorator-index=8








rica_2

Moim zdaniem to klon Abelarda Gizy

http://kultura.lublin.eu/pi/1821afadajaeh.jpg

rica_2

rica_2 Dokładnie! jak zobaczyłam gościa w 90210 pomyślałam, że taki trochę z niego młodszy Norton. Bardzo podobny uśmiech.

mamameli

<L0L>
http://dzielnicowo.pl/Portal/667357,Zdjecie,Fioletowy_Styl_Czeslaw_Mozil_fioleto wa_koszula_i_krawat.html
http://www.google.pl/search?q=czes%C5%82aw+mozil&hl=pl&prmd=ivnsufdo&source=lnms &tbm=isch&ei=xL3PTeX0GYzwsgbmg_yoCw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBgQ_AUo AQ&biw=1648&bih=833

mamameli

w Podziemnym Kręgu totalnie przypominał mi Czesława Mozila ;)

euphoria12

Oglądałam wczoraj Fight Club ale nie zauważyłam żeby był podobny do Mozila:P za to dwa tygodnie temu z przyjaciółką siedziałysmy w Pubie (niestety Anglia) a obok nas angielska para, koleś niemal identyczny jak Norton!!! Co ciekawe, laska była okropna!! Platynowy blond kompletnie niepasujacy jej i rysy twarzy przypominajace wiedzmie.... Powaznie, az sie chcialo krzyczec co on robi z taka laska!! Nie moglam przestac sie na niego gapic, az glupio mi bylo.... :P gdyby byl sam to nie wiem nie wiem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones