Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

trudno mi ocenić jakim jest aktorem i cokolwiek z nim obejrzeć
Tak już bywa z antypatiom. Nie wiadomo o co chodzi. Znaczy ja mogę miec wiele argumentów. Ale raczej nie są sensowne i obiektywne.

Muhomorniczy

Współczuję bo Edward to bardzo dobry aktor i ma sporo świetnych filmów na swoim koncie, ale całkowicie Cie rozumiem. Sama mam kilka takich antypatii, które najlepszy film potrafią mi spieprzyć. A mogę poznać kilka tych bezsensownych i subiektywnych argumentów? Pytam z ciekawości :)

Belief

ma niezdrowy odcień skóry,z kwaszoną minę, kurzajkę czy co to jest, usta z rodzaju tych glinkich i glizdowych, lepkich tkanką pod zbyt ubogą warstwą skóry, ektomorfik, wory pod oczami,załzawione oczy, zaróżowione, gotowe w każdej chwili spłynąć , i ten sprany kolor tęczówki

Muhomorniczy

i ten głosik zboka, Niektórych ludzi można przyrównać do zwierząt, są osoby które chodzą swoimi ścieżkami jak koty, inni jak psy są otwarci i lekko głupkowaci, niektóre rudzielce sa przebiegli niczym lisy a szatyni niezależni i silni jak wilki, ale gdybym miał wytypować poprzednie wcielenia Nortona, szukał bym w obleńcach

Muhomorniczy

Głosik zboka atutem! :D

Muhomorniczy

Ja też jestem ciekawa. Chociaż sama jestem fanką do kwadratu, to nie przeszkadza mi, że dla kogoś innego może być z jakiegoś względu odpychający. Z resztą, doskonale rozumiem antypatie. Zdarza mi się nawet, że powszechnie wielbieni aktorzy wywołują u mnie nieprzyjemne rewelacje w okolicach żołądka. Powody jak i Twoje - mało obiektywne, często bazujące na jakichś prywatnych skojarzeniach, ale jednak są.

Muhomorniczy

antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom antypatiom

DeWitt

antypatiom

Muhomorniczy

Czujesz antypatię również do słownika ortograficznego?

Darth_Paula

Też odczuwam taką jakąś antypatię do nortona, dla mnie jest trochę aktorem mało wyrazistym, choć nie twierdzę, że jest zły

Muhomorniczy

Też tak mam. Mam tak jeszcze z Binoche. Za cholerę nie wiem o co tak naprawdę chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones