Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Świetnie zagrał już wiem dlaczego dużo dziewczyn/kobiet tak go wielbi. TA obejrzałam tylko
"Iluzjonistę" i "Więźnia nienawiści" ale tego drugiego zwyczajnie nie lubię Dobra gra aktorska, głos
ma trochę cieniutki ale to chyba jedna z rzeczy które trzeba u niego lubić :)

LiliBlue22

Dzieki Iluzjoniscie zaczelam go lubic ta jego charakteryzacja...rewelacja. Nastepnego dnia obejrzalam podziemny krag potem malowany welon i tak wszystkie filmy z jego udzialem az stal sie moim ulubionym aktorem ;). Teraz z niecierpliwoscia czekam na birdmana. Na pewno pojde na premiere :).

LiliBlue22

Właśnie wg mnie w Iluzjoniście zagrał poniżej swojego poziomu. Polecam Lęk pierwotny, nie rozumiem dlaczego Norton nie dostał za tę rolę Oscara :)

Sokol_13

zgadzam się w 100 %

Sokol_13

Dobrze zagrał ale nie miał co pokazać w tym filmie ponieważ rola mało wymagająca. Sprawy z Oscarami mnie denerwują, aktorzy którzy zasługują ich nie mają a taka Jenifer Lawrence ma chociaż gra gorzej niż orlando bloom

LiliBlue22

Ha ha ha ha z tym Orlando to mnie rozwaliłaś :D. Ja też Lawrence nie uważam za świetną aktorkę, ale od Blooma to ciężko być gorszym :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones