PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117503}

Dolina iluzji

Down in the Valley
6,3 5 461
ocen
6,3 10 1 5461
Dolina iluzji
powrót do forum filmu Dolina iluzji

Daję 7( spojler)

ocenił(a) film na 7

Specyficzny film. Mnie najbardziej poruszyła scena jak młody Culkin przytula się do martwego Harlana pomimo to, że wiedział już, że to on postrzelił jego siostrę i okłamywał go. Harlan dał mu to czego nigdy nie doświadczył od apodyktycznego ojca - czas, uwagę,namiastkę jakiegoś uczucia. Dla mnie to jest własnie główny przekaz tego filmu: kto nie doświadczy ciepła, uczucia i uwagi od bliskich to będzie tego szukał gdzie indziej, aż znajdzie je u jakiegoś pokręconego Harlana i może się to skończyć tragedią. Chociaż to Harlan jest przestępcą - ja mu współczuję, a główną negatywną postacia tego filmu i winnym tragedii jest właśnie ojciec. Norton jak zawsze świetny. Film na pewno godny obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
kinomanka_1

Zgadzam się. Harlan przecież stał się takim po*ebem, ponieważ ojciec go zostawił - przynajmniej tak można wnioskować z przedstawionych informacji.
Cudowna muzyka, która współtworzy wspaniały klimat.
Dobry film, choć trochę ciężki. Ale taki nastrojowy.
Norton jak zawsze do zjedzenia.

ocenił(a) film na 7
partha

No ba! :) Już nie mogę się doczekać na premierę jego nowych filmów. W ubiegłym roku wypościł nas , swoich fanów okrutnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones